Sorbent: Puhas elu

12.94

Maailm muutub iga päev ja meie kehal pole tihtilugu aega koormuste ja uute nähtustega kohaneda. Uus toit, uued reisid, uued harjumused – See kõik ei möödu tema jaoks jäljetult. Teine nähtus, mis mõjutab meid iga päev, on ökoloogia. Kahjuks on suurte linnade elanikud täna tohutu stressi all just tehnika- ja keemiatööstuses toodetud kahjulike ainete mõju tõttu.

Kõik see viib ohtlike toksiinide kuhjumiseni kehas, millega meie keha ei suuda üksi hakkama saada. Nende eemaldamiseks tuleks kasutada spetsiaalseid detox-komplekse. Naturaalsed fütosorbendid sobivad ideaalselt kogu keha puhastamiseks. Taimsed komponendid seovad kogunenud kahjulikke aineid ja eemaldavad need kiiresti looduslikel viisidel. Lisaks normaliseerivad sellised kompleksid ainevahetusprotsesse ja tagavad seedetrakti nõuetekohase toimimise.

Märksõnad: Keha põhiline puhastamine, ainevahetusprotsesside normaliseerimine, kerge toime.

Laost otsas

Kirjeldus

Koostis: kibuvitsapulber, India akaatsiavaik (guaar), maapirn, pektiinkontsentraat (sublimeeritud õunapulber), jahubanaani seemnekate, vahukommi juuripulber, takjajuurepulber, Korte ekstrakt, siilkübara ekstrakt, kummeliekstrakt, Kuriili tee ekstrakt, Senna ekstrakt.

  • Ă•unapektiin parandab soolestiku liikuvust.
  • Kuriili teel ja sennal on kerge lahtistav toime.
  • Inuliin normaliseerib mikrofloorat.
  • Echinacea (siilkĂĽbar) ja kibuvits aitavad tugevdada immuunsust. Kummel, jahubanaan ja Korte on põletikuvastase toimega.

Kasutamine: lisada 150-200 ml soojale (50–60 ° C) veele 1 tl Essential Sorbents pulbrit (7,5 g) Segage hoolikalt ja jooge kohe. 1-2 korda päevas.

Kogus: 80g