Šampoon juuste kasvu jaoks – kompleksiga ENDEMIX ™

14.34

Vitamiinide ja ENDEMIX ™ kompleksiga šampoon tugevdab ja stimuleerib tõhusalt uute juuste kasvu. Pu­has­tab efek­tiiv­selt pea­nah­ka ning jätab juuk­sed peh­meks ja meel­di­valt lõh­na­vaks.

Laost otsas

Kirjeldus

Kirjeldus: regulaarsel kasutamisel hoiab vitamiinide ja ENDEMIX ™ kompleksiga šampoon ära juuste väljalangemise ja stimuleerib uute tervislike juuste kasvu. B6-vitamiin aktiveerib juuksefolliikulite ärkamist. PP-vitamiini, takja- ja ingveriekstraktid normaliseerivad juuksefolliikulisid ja tugevdavad peanaha mikrotsirkulatsiooni. Endeemiliste Siberi taimede, D-pantenooli ja inuliini ekstraktid niisutavad juukseid, muudavad need elastsemaks, andes loomuliku sära.

Kasutamine: kandke niisketele juustele, masseerige ja seejärel loputage hoolikalt veega. Efekt paraneb märkimisväärselt, kui seda kasutatakse koos Juuste kasvu palsam – kosmeetika kompleksiga ENDEMIX ™”

Toimeained: vitamiinid B6 ja PP, takja- ja ingveriekstraktid, keratiini hüdrolüsaat, pantenool, inuliin, taimeekstraktide kompleks ENDEMIX ™ (sagan daili, eleutherococcus, punase harja, maraali juure, Baikali pealuu ekstraktid).