Kaltsium (Ca)

13.46

Tugevate luude valem: orgaaniline kaltsium optimaalseks imendumiseks ja luustruktuuri tugevdamiseks. D3-vitamiin, tsink ja soja isoflavoonid annavad luusse vajaliku kaltsiumi ja hoiavad ära selle kadumise vanusega. Vitamiinid B6, C ja K1, samuti mangaan ja looduslik Korte räni moodustavad luule tugeva valgukarkassi.

Kirjeldus

Kaltsium – loodusliku tugevusega mineraal:
Üle 99% inimkeha kaltsiumist on koondunud luukoesse. See mineraal on lihasluukonna kõige olulisem struktuurikomponent, mis on vajalik nii küünte ja juuste hea seisukorra kui ka närvisüsteemi jaoks, samuti südame-veresoonkonna ja lihastesüsteemide täielikuks toimimiseks (kaltsium aitab säilitada veresoonte normaalset tooni, vastutab luustiku lihaste kokkutõmbumise ja lõdvestamise eest ning osaleb ka ajukoore ergastamise ja pärssimise reguleerimise protsessides).

Põletikuvastaste, allergiavastaste ja antioksüdantsete omadustega mängib see väga olulist rolli seedeensüümide aktiveerimisel ja vere hüübivuse reguleerimisel ning aitab suurendada keha vastupanuvõimet erinevate nakkuste ja toksiinide vastu.

Iga päev peab meie organismi jõudma 800 mg kaltsiumi, mida on väga raske ainult toiduga saavutada. Seetõttu on oluline selle puudujääk korvata ja säilitada kehas selle mineraali tasakaal.

Kompleksi osana:
• Soja ekstrakt – oma struktuurilt kuulub see bioflavonoidide hulka ja sellel on östrogeenilaadne toime. Soja isoflavoonidel on antioksĂĽdantne toime, ĂĽletades selle indikaatori tokoferooli. Soja isoflavoonide teine ​​oluline omadus on nende osteogeenne aktiivsus, mis seisneb luu resorptsiooni protsesside nõrgendamises ja selle mineraaltiheduse suurendamises.
• Korte ekstrakt – parandab vereringet, stimuleerib sidekoe, limaskestade, veresoonte seinte ainevahetusprotsesse ja funktsionaalset aktiivsust. Lisaks on Korte looduslik orgaanilise räni allikas, aidates kaasa tugeva luuraami ehitamisele.

Kasutamine:
Täiskasvanutele 1 kapsel 3 korda päevas toidukorra ajal. Vastuvõtu kestus on 3 kuud intervallidega 2–3 korda aastas.