Gorhon: veenipalsam

15.00

Tõestatud ja efektiivne lahendus kapillaarvõrgule, jalgadel oleva turse ja raskustunde korral. Trokserutiini kõrge kontsentratsioon biosaadaval kujul koos kaani süljeekstraktiga kiirendab vere mikrotsirkulatsiooni jalgade nahas.
PP-vitamiin, punaste viinamarjade ja hobukastani ekstraktid parandavad kapillaaride seinte seisundit. Piparmündi, küpressi ja roosipuu eeterlikel õlidel on vasokonstruktoriefekt, need parandavad ainevahetusprotsesse, kõrvaldavad raskustunde ja hoiavad ära tursete ilmnemise.

Aktiivne koostis: Trokserutiin, PP-vitamiin, kofeiin, kaanide süljeekstrakt, hobukastan, punase viinamarja lehed.

Laost otsas

Kirjeldus

Kasulik teada! Doppleromeetria (mikrotsirkulatsiooni) paranemine jalgade nahas pärast ühekuulist kasutamist 25,8% (vastavalt Esteetilise Meditsiini ja Ekspertiisi Keskuse 2017. aasta kliiniliste ja laboratoorsete uuringute tulemustele).

Siberi Gorhon ei sisalda sulfaate, parabeene, ftalaate, mineraalõli, kunstlikke värvaineid ega parfüüme. Ei ole testitud loomadel.

Kasutamine: Kandke väike kogus kreemi jalgade nahale kergete massaažiliigutustega jalalabadest kuni põlvedeni hommikul ja õhtul. Maksimaalse efektiivsuse tagamiseks on soovitatav toodet kasutada vähemalt 1 kuu.