Adaptovit

15.80

“Adaptovit” normaliseerib võrdselt kõigi kehasüsteemide toimimist, eriti stabiliseerib vererõhku, suurendab südame kontraktsioonide tugevust, parandab ajuvereringet, parandab lipiidide ja süsivesikute ainevahetust, aktiveerib regenereerimisprotsesse maksas, vähendab veresoonte tromboosi riski, suurendab immuunsust ja vastupidavust stressile. Ja kõigele lisaks toetab ja tõstab üldist elujõudu.

Laost otsas

Kirjeldus

“Adaptovit” aitab toime tulla väsimusega, suurendada vaimset ja füüsilist jõudlust, kiiremini taastuda pärast haigust ja säilitada inimese tervis pikka aega. Selle toote alus on fütoadaptogeenide kompleks, mille annused valitakse matemaatilise modelleerimise meetodil. Selle tulemusel töötati välja ainulaadne komponentide suhe, kus väikestel annustel on hämmastav toime, ilma kõrvaltoimeteta, mida on korduvalt kinnitanud toote enam kui 10-aastased kasutamise kliinilised uuringud.

Adaptovit on soovitatav järgmiste sümptomite korral:

– väsimus
– fĂĽĂĽsilise ja vaimse võimekuse langus
– stress, meteoroloogilise tundlikkuse avaldumine ja ajavööndite muutumisega seotud rikkumised
– keha taastamine pärast haigusi
– vähenenud vastupidavus kĂĽlmetushaigustele ja muudele nakkushaigustele
– immuunpuudulikkuse seisundid, allergilised reaktsioonid
– nägemisteravuse langus
– neurotsirkulatoorne (vegetovaskulaarne) dĂĽstoonia
– kõrge veresuhkur
– seksuaalse potentsi langus
– õpilaste halb kohanemine haridusprotsessiga.

Kasutamine: pihustage spreid igal hommikul (5 korda) suhu, lahustage ja neelake.
Kasutamise kestvus: 2 nädalat kuni 1 kuu.

Koostis: ekstrakt Leuzea juurest, Rhodiola rosea juurtest ja risoomidest, ženšenni juurest, Eleutherococcus juurest, Mandžuuria araalia juurest, Schisandra chinensis seemnetest, naatriumbensoaadist, destilleeritud veest.